-> Najnowszy użytkownik: lenakorz14

Konkurs recytatorski

Konkursy28 maja odbył sie Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków.
Nasze przedszkole reprezntowali:
* gr. młodsza: Karolina Hanko, która zajęła II miejsce w kat. trzylatki
* gr starsza: Olivier Sojka, który zajoł I miejsce w kat. pięciokatki.

GRATULACJE!!!!!!!

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu!!!

Cała Polska biega

Konkursyw dniu 22 maja odbyła sie coroczna akcja "Cała Polska biega" w której nasze przedszkolaki biorą udział.
GRATULUJEMY każdemu przedszkolakowi, ponieważ KAŻDY dokończył bieg i nie ważne,któy był na mecie!!!!
GRATULACJE!!!!!
Dla nas KAŻDY z was miał I MIEJSCE!!!!!

"Trudne słówka" - daliśmy radę !!!

KonkursyW dniu 28 kwietnia w Przedszkolu nr 3 w Zdzieszowicach odbył się III Gminny Przegląd Logopedyczny. Nasze przedszkole reprezentowali:
Oliver Kowolik w wierszu "W krzaczkach" oraz Olivier Sojka, który został wyróżniony za perfekcyjną recytację w wierszu "Szczur i gbur".
Nasze przedszkolaki wyrecytowały swoje wiersze pięknie eksponując trudne głoski, takie jak: "sz", "cz", "r".
SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!!

Sprawne Przedszkolaki

KonkursyMamy III miejsce !!! W dniu 27 kwietnia nasze Starszaki brały udział w gminnej spartakiadzie pt. "Sprawne Przedszkolaki", która odbyła się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2.
Po ciężkich przygotowywaniach (ćwiczyliśmy ostro na sali gimnastycznej w Szkole w Żyrowej) zdobyliśmy III miejsce

SERDCZNIE GRATULUJEMY !!!! ;)

IV Gminny Przegląd Piosenki i Poezji Niemieckojęzycznej

KonkursyNasze przedszkole było organizatorem IV Gminnego Przeglądu Piosenki i Poezji Niemieckojęzycznej, który odbył się 26 marca w naszym przedszkolu.

Przedszkolaki przywitały gości piosenką "Was mache ich so gerne".

Nasze przedszkole reprezentowali:
*kategoria 4-latek - Marcin Kilisz
*kategoria 5-latek - Fabian Tkocz
*kategoria 6-latek - Marek Majnusz.

Gości przywitali w języku niemieckim: Karolina Hanko, Olivier Sojka oraz jako tłumacz z języka niemieckiego Oliver Kowolik.
Ogromne brawa dla wszystkich przedszkolaków, którzy udowodnili, iż Język Niemiecki nie jest im obcy. GRATULACJE!!!

Podziękowania składamy również rodzicom, którzy pomogli przygotować dzieci do przeglądu oraz za zaangażowanie w pomoc przygotowania tego wydarzenia. DZIĘKUJEMY!

"Raz na ludowo"

AktualnościUwaga Starszaki ! 28 marca o godz 15.00 w kinie w Zdzieszowicach odbędzie się przegląd tańców regionalnych pt: "Raz na ludowo".
Potrzebne będą: białe koszule dla chłopców oraz białe rajstopy dla dziewczynek.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, aby nam kibicowali.

Wyjazd do Teatru

WycieczkiW dniu 2 marca 2015r. (w poniedziałek) o godz. 9;00 wyjeżdżamy do "Mosznej" na muzyczną bajkę edukacyjną pt."Trzy magiczne słowa" w wykonaniu "Teatru Muzycznego Castello". Proszę Rodziców o pisemne wyrażenie zgody na wyjazd dziecka na wycieczkę do teatru, u nauczycieli grup.

Zebranie Rodziców

Serdecznie zapraszamy na ogólne spotkanie z rodzicami w dniu 20.02.2015r. o godz.16;00, w celu omówienia podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Spotkanie poprowadzi metodyk wychowania przedszkolnego p. Joanna Szymczak

Zasady udzielania pierwszej pomocy

Bal przebierańców

UroczystościZapraszamy wszystkie nasze przedszkolaki na przedszkolny bal przebierańców, który odbędzie się 9 lutego.
Obowiązują przebrania :)

Dzień Babci i Dziadka

UroczystościZAPRASZAMY wszystkie Babcie i Dziadków do naszego przedszkola na uroczystość z okazji Waszego Święta:
14 stycznia godz. 10.00 - STARSZAKI
15 stycznia godz. 10.00 - MALUSZKI.