-> Najnowszy użytkownik: PaSOla

Dzień Babci i Dziadka

UroczystościZAPRASZAMY wszystkie Babcie i Dziadków do naszego przedszkola na uroczystość z okazji Waszego Święta:
14 stycznia godz. 10.00 - STARSZAKI
15 stycznia godz. 10.00 - MALUSZKI.

Pieczenie ciasteczek i pierników

PodziękowaniaDZIĘKUJEMY pani Jakubowskiej, pani Biel, pani Kowolik, pani Langer, pani Sojka, pani Hylińskiej, pani Malik, babci Tkocz, babci Fert, pani Suchanek, pani Kilisz, pani Wowra za pomoc w przygotowaniu ciasteczek i pierniczków świątecznych oraz dekorowanie ich. Podziękowania składają dzieci i panie.
D Z I Ę K U J E M Y !!!
Zapraszamy do GALERII

JASEŁKA

UroczystościZapraszamy wszystkich rodziców na Jasełka, które odbędą się 19 grudnia o godz. 13.00

MIKOŁAJ

UroczystościW dniu 5 grudnia (piątek) odwiedzi nasze przedszkole niezwykły i przez wszystkie dzieci kochany gość - MIKOŁAJ!!!

Akcja "Góra grosza"

AktualnościZapraszamy rodziców wraz z dziećmi do włączenia się do akcji "Góra grosza".
Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych.

Monety zbieramy do puszki znajdującej się w szatni. Akcja trwa od 24 listopada do 5 grudnia.

UroczystościUwaga! Uwaga!
Ważna nowina!
Dla mamy, taty, córki i syna!!!
DZIEŃ MISIA organizujemy, bo z ulubionym pluszakiem pobawić się chcemy!!
ZAPRASZAMY 25 listopada wszystkie nasze przedszkolaki do przyniesienia ze sobą, do przedszkola, swojego ukochanego pluszaka, od tego kilkucentymetrowego do ogromnego!!!

Teatrzyk "Sportowe życie Jeża"

Aktualności17 listopada odwiedziła nas po raz kolejny krakowska grupa teatralna z przedstawieniem edukacyjnym pt. "Sportowe życie Jeża". Spektakl ma na celu propagowanie sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu. Bohaterowie rozśmieszają do łez wszystkich widzów, a przy okazji nakłaniają ich do wspólnych ćwiczeń.
Zapraszamy do Galerii

Teatrzyk "Ecik Krecik segreguje śmieci"

Aktualności24 października odwiedziła nasze przedszkole krakowska grupa teatralna z przedstawieniem edukacyjnym pt. "Ecik Krecik segreguje śmieci". Krakowscy aktorzy wcielając się w postacie tytułowego Kreta i Liska w wesoły i ciekawy sposób przybliżyli dzieciom problem segregacji śmieci i dbania o otaczające nas środowisko. Zwrócili też uwagę na zagrożenia związane z zaśmiecaniem lasu.
Zapraszamy do Galerii

ZMIANA TERMINU PASOWANIA!!!!!!

UroczystościInformujemy, iż został zmieniony termin "Pasowania na Starszaka"

Rekord Guinnessa

KonkursyWspólnie z przedszkolakami z całej Polski ustanowiliśmy nowy rekord Guinnessa w największej liczbie dzieci myjących zęby w jednym czasie. Wspólnie ząbki szczotkowało 313 328 dzieci.
Gratulacje!!!!

Pasowanie na starszaka

UroczystościSerdecznie zapraszamy Rodziców na PASOWANIE na starszaka, które odbędzie się 23.10.2014 (czwartek) o godz. 16.00 w naszym przedszkolu.
Proszę, aby starszaki były przebrane za pszczółki.
Pani Dorota