-> Najnowszy użytkownik: Julia

Punkt Konsultacyjny

AktualnościSerdecznie zapraszamy rodziców do korzystania z porad i konsultacji pedagoga i psychologa w dniu 30 listopada 2015r. od godziny 13;00 na terenie naszej placówki. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna organizuje (jeden raz w miesiącu) w naszym przedszkolu "Punkt Konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli".

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BAJKĘ

KonkursyZapraszamy do udziału dzieci i rodziców

Ewaluacja

PodziękowaniaSerdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Współpracownikom i Partnerom przedszkola za udział w ewaluacji naszej placówki w dniach od 28-30 października 2015r.

UroczystościSerdecznie zapraszamy na wspólne Pasowanie na Przedszkolaka i na Starszaka, które odbędzie się 9 listopada (poniedziałek) o godz 16.00

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

UroczystościW poniedziałek, 21 września, obchodzimy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
W tym dniu dzieci przychodzą przebrane za postacie z bajek, można wykorzystać stroje, w których dzieci były przebrane na balu przebierańców.
Będziemy tańczyć, bawić się i świętować!!!

Teatrzyk

Aktualności8 września (wtorek) odwiedził nas teatrzyk pt. "O smoku Cudaczku Wyśmiewaczku i Marysi Okropnisi".
Artyści przedstawili historię zabawnego stworzenia - Smoka Cudaczka Wyśmiewaczka, który kpi z typowych dziecięcych wad. Przy okazji Smok uczy dzieci jak dbać o higienę osobistą i o wygląd zewnętrzny, a także uczy je życzliwości i szacunku dla innych, szczególnie starszych osób. Pokazuje jak przykre konsekwencje może mieć złe zachwanie. Bohater przy okazji sam przekonuje się jak źle czuje się osoba, która staje się obiektem złośliwości i kpin.

Bajka była bardzo wesoła, a zarazem pouczająca, a dzieci niezwykle chętnie nawiązały kontakt z aktorami np. poprzez wspólne śpiewanie piosenek.

Zdjęcia z teatrzyku dostępne w galerii w folderze "Przedstawienia teatralne"

Konkurs recytatorski

Konkursy28 maja odbył sie Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków.
Nasze przedszkole reprezntowali:
* gr. młodsza: Karolina Hanko, która zajęła II miejsce w kat. trzylatki
* gr starsza: Olivier Sojka, który zajoł I miejsce w kat. pięciokatki.

GRATULACJE!!!!!!!

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu!!!

Cała Polska biega

Konkursyw dniu 22 maja odbyła sie coroczna akcja "Cała Polska biega" w której nasze przedszkolaki biorą udział.
GRATULUJEMY każdemu przedszkolakowi, ponieważ KAŻDY dokończył bieg i nie ważne,któy był na mecie!!!!
GRATULACJE!!!!!
Dla nas KAŻDY z was miał I MIEJSCE!!!!!

"Trudne słówka" - daliśmy radę !!!

KonkursyW dniu 28 kwietnia w Przedszkolu nr 3 w Zdzieszowicach odbył się III Gminny Przegląd Logopedyczny. Nasze przedszkole reprezentowali:
Oliver Kowolik w wierszu "W krzaczkach" oraz Olivier Sojka, który został wyróżniony za perfekcyjną recytację w wierszu "Szczur i gbur".
Nasze przedszkolaki wyrecytowały swoje wiersze pięknie eksponując trudne głoski, takie jak: "sz", "cz", "r".
SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!!

Sprawne Przedszkolaki

KonkursyMamy III miejsce !!! W dniu 27 kwietnia nasze Starszaki brały udział w gminnej spartakiadzie pt. "Sprawne Przedszkolaki", która odbyła się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2.
Po ciężkich przygotowywaniach (ćwiczyliśmy ostro na sali gimnastycznej w Szkole w Żyrowej) zdobyliśmy III miejsce

SERDCZNIE GRATULUJEMY !!!! ;)

IV Gminny Przegląd Piosenki i Poezji Niemieckojęzycznej

KonkursyNasze przedszkole było organizatorem IV Gminnego Przeglądu Piosenki i Poezji Niemieckojęzycznej, który odbył się 26 marca w naszym przedszkolu.

Przedszkolaki przywitały gości piosenką "Was mache ich so gerne".

Nasze przedszkole reprezentowali:
*kategoria 4-latek - Marcin Kilisz
*kategoria 5-latek - Fabian Tkocz
*kategoria 6-latek - Marek Majnusz.

Gości przywitali w języku niemieckim: Karolina Hanko, Olivier Sojka oraz jako tłumacz z języka niemieckiego Oliver Kowolik.
Ogromne brawa dla wszystkich przedszkolaków, którzy udowodnili, iż Język Niemiecki nie jest im obcy. GRATULACJE!!!

Podziękowania składamy również rodzicom, którzy pomogli przygotować dzieci do przeglądu oraz za zaangażowanie w pomoc przygotowania tego wydarzenia. DZIĘKUJEMY!