-> Najnowszy użytkownik: PaSOla

Zabawa karnawałowa

PodziękowaniaSkładam serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom za ogromne zaangażowanie poświęcony czas w przygotowaniu zabawy karnawałowej. Szczególne podziękowania dedykuję Radzie Rodziców w osobach p. Joannie Sziotka, p. Joannie Leżoch, p. Tatianie Fert, p. Agacie Wowra, p. Dorocie Malik, p. Marlenie Kamińska, p. Jolancie i Klaudiuszowi Hanko, p. Magdalenie Jakubowska, p. Danucie John, p. Edycie Kilisz, p. Aleksandrze Konieczny, p. Aleksandrze i Mirosławowi Lewartowski
Dziękuję wszystkim przyjaciołom placówki, którzy udzielili nam wsparcia w zorganizowaniu imprezy. BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY !!!

Raport z ewaluacji zewnętrznej przedszkola

AktualnościZapraszamy do zapoznania się z treścią raportu z ewaluacji zewnętrznej Publicznego Przedszkola w Żyrowej.

PodziękowaniaDZIĘKUJEMY:
pani Agacie Wowra, pani Magdalenie Jakubowskiej, Jolancie Hanko, pani Małgorzacie Biel, pani Aleksandrze Lewartowskiej, pani Martynie Suchanek, pani Dorocie Malik, pani Żanecie Krakowskiej, pani Edycie Kilisz, pani Marii John, pani Janinie Pakosz, panu Romanowi Nocoń
za wspólne pieczenie pierników i ciasteczek świątecznych.

DZIĘKUJEMY pani Martynie Suchanek oraz pani Małgorzacie Biel za pomoc w lukrowaniu i dekorowaniu naszych pierniczków!!!

B A R D Z O D Z I Ę K U J E M Y !!!

Zapraszamy do GALERII

Jasełka

UroczystościZAPRASZAMY wszystkich rodziców na JASEŁKA, które odbędą się 22 grudnia tj. wtorek o godz. 13.00 w naszym przedszkolu.
ZAPRASZAMY!!!!

AktualnościZapraszamy chętne Mamusie do pomocy w pieczeniu pierniczków świątecznych w dniu 15 grudnia (wtorek) o godz. 9.00.
Zapraszamy!!!!

Szkoła dla rodziców

AktualnościPracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krapkowicach serdecznie zapraszają wszystkich rodziców do udziału w 5 cyklach zajęć warsztatowych w naszym przedszkolu, których celem jest: poszerzenie posiadanej wiedzy na temat rozwoju dziecka oraz zdobycie praktycznych umiejętności wpływania na rozwój poznawczy oraz emocjonalno - społeczny . Przewidywany czas trwania zajęć to około 1,5 godziny, po przeprowadzonych zajęciach istnieje możliwość skorzystanie z indywidualnych konsultacji z osobami prowadzącymi psychologiem i pedagogiem. Pierwsze spotkania odbędą się 3 i 10 grudnia 2015r. o godz. 16;30, kolejne w styczniu 2016r. Zachęcamy wszystkich rodziców do udziału.

Punkt Konsultacyjny

AktualnościSerdecznie zapraszamy rodziców do korzystania z porad i konsultacji pedagoga i psychologa w dniu 30 listopada 2015r. od godziny 13;00 na terenie naszej placówki. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna organizuje (jeden raz w miesiącu) w naszym przedszkolu "Punkt Konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli".

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BAJKĘ

KonkursyZapraszamy do udziału dzieci i rodziców

Ewaluacja

PodziękowaniaSerdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Współpracownikom i Partnerom przedszkola za udział w ewaluacji naszej placówki w dniach od 28-30 października 2015r.

UroczystościSerdecznie zapraszamy na wspólne Pasowanie na Przedszkolaka i na Starszaka, które odbędzie się 9 listopada (poniedziałek) o godz 16.00

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

UroczystościW poniedziałek, 21 września, obchodzimy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
W tym dniu dzieci przychodzą przebrane za postacie z bajek, można wykorzystać stroje, w których dzieci były przebrane na balu przebierańców.
Będziemy tańczyć, bawić się i świętować!!!