-> Najnowszy użytkownik: Zaneta

07-12-2015 14:41
Ślicznie dziękuję w imieniu Dzieci Pani Agacie Wowra za 33 słodkie przytulanki uszyte przez nią naszym przedszkolaczkom na Mikołajki!!!

AktualnościZapraszamy chętne Mamusie do pomocy w pieczeniu pierniczków świątecznych w dniu 15 grudnia (wtorek) o godz. 9.00.
Zapraszamy!!!!

Szkoła dla rodziców

AktualnościPracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krapkowicach serdecznie zapraszają wszystkich rodziców do udziału w 5 cyklach zajęć warsztatowych w naszym przedszkolu, których celem jest: poszerzenie posiadanej wiedzy na temat rozwoju dziecka oraz zdobycie praktycznych umiejętności wpływania na rozwój poznawczy oraz emocjonalno - społeczny . Przewidywany czas trwania zajęć to około 1,5 godziny, po przeprowadzonych zajęciach istnieje możliwość skorzystanie z indywidualnych konsultacji z osobami prowadzącymi psychologiem i pedagogiem. Pierwsze spotkania odbędą się 3 i 10 grudnia 2015r. o godz. 16;30, kolejne w styczniu 2016r. Zachęcamy wszystkich rodziców do udziału.

Punkt Konsultacyjny

AktualnościSerdecznie zapraszamy rodziców do korzystania z porad i konsultacji pedagoga i psychologa w dniu 30 listopada 2015r. od godziny 13;00 na terenie naszej placówki. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna organizuje (jeden raz w miesiącu) w naszym przedszkolu "Punkt Konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli".

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BAJKĘ

KonkursyZapraszamy do udziału dzieci i rodziców

Ewaluacja

PodziękowaniaSerdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Współpracownikom i Partnerom przedszkola za udział w ewaluacji naszej placówki w dniach od 28-30 października 2015r.

UroczystościSerdecznie zapraszamy na wspólne Pasowanie na Przedszkolaka i na Starszaka, które odbędzie się 9 listopada (poniedziałek) o godz 16.00

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

UroczystościW poniedziałek, 21 września, obchodzimy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
W tym dniu dzieci przychodzą przebrane za postacie z bajek, można wykorzystać stroje, w których dzieci były przebrane na balu przebierańców.
Będziemy tańczyć, bawić się i świętować!!!

Teatrzyk

Aktualności8 września (wtorek) odwiedził nas teatrzyk pt. "O smoku Cudaczku Wyśmiewaczku i Marysi Okropnisi".
Artyści przedstawili historię zabawnego stworzenia - Smoka Cudaczka Wyśmiewaczka, który kpi z typowych dziecięcych wad. Przy okazji Smok uczy dzieci jak dbać o higienę osobistą i o wygląd zewnętrzny, a także uczy je życzliwości i szacunku dla innych, szczególnie starszych osób. Pokazuje jak przykre konsekwencje może mieć złe zachwanie. Bohater przy okazji sam przekonuje się jak źle czuje się osoba, która staje się obiektem złośliwości i kpin.

Bajka była bardzo wesoła, a zarazem pouczająca, a dzieci niezwykle chętnie nawiązały kontakt z aktorami np. poprzez wspólne śpiewanie piosenek.

Zdjęcia z teatrzyku dostępne w galerii w folderze "Przedstawienia teatralne"

Konkurs recytatorski

Konkursy28 maja odbył sie Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków.
Nasze przedszkole reprezntowali:
* gr. młodsza: Karolina Hanko, która zajęła II miejsce w kat. trzylatki
* gr starsza: Olivier Sojka, który zajoł I miejsce w kat. pięciokatki.

GRATULACJE!!!!!!!

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu!!!

Cała Polska biega

Konkursyw dniu 22 maja odbyła sie coroczna akcja "Cała Polska biega" w której nasze przedszkolaki biorą udział.
GRATULUJEMY każdemu przedszkolakowi, ponieważ KAŻDY dokończył bieg i nie ważne,któy był na mecie!!!!
GRATULACJE!!!!!
Dla nas KAŻDY z was miał I MIEJSCE!!!!!

"Trudne słówka" - daliśmy radę !!!

KonkursyW dniu 28 kwietnia w Przedszkolu nr 3 w Zdzieszowicach odbył się III Gminny Przegląd Logopedyczny. Nasze przedszkole reprezentowali:
Oliver Kowolik w wierszu "W krzaczkach" oraz Olivier Sojka, który został wyróżniony za perfekcyjną recytację w wierszu "Szczur i gbur".
Nasze przedszkolaki wyrecytowały swoje wiersze pięknie eksponując trudne głoski, takie jak: "sz", "cz", "r".
SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!!