-> Najnowszy użytkownik: Karolina

Przegląd Piosenki i Poezji Niemieckojęzycznej

Konkursy8 grudnia odbył się VI Przegląd Piosenki i Poezji Niemieckojęzycnej o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorem przeglądu było nasze przedszkole.

Nasze przedszkole reprezentowałi:
* kategoria 4 latek duet: Eryk Nocoń i Kaja Jakubowska, wiersz pt. "Ist das ein Nikolaus?"
* kategoria 5 latek solista: Karolina Hanko, kolęda pt. "Leise rieselt der Schnee"

Gratualcje dla naszej repreznatacji za piękne wykonanie utworów w języku niemieckim. BRAWO!!!!

Brawa rónież dla Marcina Kilisz oraz Michała Majnusz, którzy przywitali naszcyh gości w języku niemieckim.

Dziekujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do przeglądu oraz Pani Magdalenie i Tomaszowi Jakubowski za pomoc w zrobieniu dekoracji na przegląd. DZIĘKUJEMY!

Przegląd Pisoenki PRZEDSZKOLAK 2016

Konkursy25 listopada w Kinie w Zdzieszowicach odbył się XVIII Przegląd Piosenki PRZEDSZKOLAK 2016. Nasze przedszkole reprezetowały:
* kategoria 4 latek duet: Alexandra Langer i Amelia Majba, piosenka pt. "Kolorowe kredki"
* kategoria 5 latek solista: Amelia Konieczny, piosenka pt. "Zuzia lalka nieduża"

GRATULACJE dla dziewczynek za piękne wystepy i odwagę. Byłyście SUPER!!!!
Podziekowania również dla rodziców za pomoc w przygotowaniu dziewczynek do przeglądu. DZIĘKUJEMY!

Komunikat prasowy

AktualnościFundacja Aby żyć przypomina : szczepienia mogą uchronić dzieci przed groźną chorobą pneumokokową!www.abyzyc.pl

Dzień Edukacji Narodowej

PodziękowaniaSkładamy serdeczne podziękowania Dzieciom wraz z Rodzicami za piękne życzenia, miłe słowa i kwiaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

UroczystościJuż niedługo nasze Pasowanie. Biedronki - 27 października godz. 16.00, Słoneczka 28 października godz. 16.00

IV charytatywny marszobieg ArcelorMittal Poland

Aktualności"SŁONECZKA" wzięly udział w IV charytatywny marszobiegu ArcelorMittal Poland

Dzień Chłopaka

AktualnościW piątek, 30.09.2016, obchodzimy w przedszkolu Dzień Gentelmena i Damy. Chłopcy przychodzą ubrani w koszule, krawaty lub muszki, a dziewczyny sukienki.

Fotograf

AktualnościW dniu 29.09.2016 tj. czwartek, nasze przedszkole odwiedzi fotograf.

TYDZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

AktualnościZapraszamy do GALERII ZDJĘĆ, gdzie można zobaczyć krótką foto-relację z tygodnia przedszkolaka.

Dzień Szalonej Fryzury

PodziękowaniaDziękujemy pani Angelice Knop (fryzjer w Studiu Fryzjerstwa i Wizażu "Marilyn" w Zdzieszowicach) za zapoznanie dzieci z zawodem FRYZJERA, jego akcesoriami oraz wspaniałe szalone fryzury.

Dziekujemy również pani Karolinie Kauczor oraz pani Natalii Miedza za zrobienie dzieciom szalonych fryzur oraz za podarowane gumeczki i spineczki.

! ! ! D Z I Ę K U J E M Y ! ! !

UroczystościTYDZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka

PONIEDZIAŁEK 19.09
Dzień owocowy:
-sałatka owocowa, koktajl, sok, ciasto z owocami, pacynki

WTOREK 20.09 DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dzień bajkowy:
-„Bal u Kopciuszka”
- lody

ŚRODA 21.09
Dzień zielony:
- piknik na kocach