-> Najnowszy użytkownik: justyna

Dary dla dzieci z Domu Dziecka

PodziękowaniaDzieci z Domu Dziecka prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny w Kłodzku bardzo DZIĘKUJĄ wszytskim rodzicom i dzieciom za podarowane zabawki, ubrańka, przybory plastyczne, słodycze. Dzieki Wam dzieci miały naprawdę wesołe i szczęsliwe święta. DZIĘKUJEMY!!!!

Wyjazd do Nordfolien

AktualnościW dniu 16 grudnia dzieci z grupy Słoneczek jadą do firmy Nordfolien, aby podziękować za sponsorowanie do naszego przedszkola nowych stolików i krzesełek.
Proszę o przyniesienie fotelików samochodowych.

JASEŁKA

AktualnościSerdecznie zapraszamy wszystkich rodziców
na przedszkolne JASEŁKA, które odbędą się w dniu 21.12.2016r. (środa)
o godz. 13.00 w przedszkolu.

Aktualności13 grudnia tj. wtorek przedszkolaki będą piekły pierniki. Prosimy aby dzieci przyniosły na wtorek fartuszki oraz jedną foremkę do wykrawania pierników (podpisaną). Dziękujemy

Przegląd Piosenki i Poezji Niemieckojęzycznej

Konkursy8 grudnia odbył się VI Przegląd Piosenki i Poezji Niemieckojęzycnej o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorem przeglądu było nasze przedszkole.

Nasze przedszkole reprezentowałi:
* kategoria 4 latek duet: Eryk Nocoń i Kaja Jakubowska, wiersz pt. "Ist das ein Nikolaus?"
* kategoria 5 latek solista: Karolina Hanko, kolęda pt. "Leise rieselt der Schnee"

Gratualcje dla naszej repreznatacji za piękne wykonanie utworów w języku niemieckim. BRAWO!!!!

Brawa rónież dla Marcina Kilisz oraz Michała Majnusz, którzy przywitali naszcyh gości w języku niemieckim.

Dziekujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do przeglądu oraz Pani Magdalenie i Tomaszowi Jakubowski za pomoc w zrobieniu dekoracji na przegląd. DZIĘKUJEMY!

Przegląd Pisoenki PRZEDSZKOLAK 2016

Konkursy25 listopada w Kinie w Zdzieszowicach odbył się XVIII Przegląd Piosenki PRZEDSZKOLAK 2016. Nasze przedszkole reprezetowały:
* kategoria 4 latek duet: Alexandra Langer i Amelia Majba, piosenka pt. "Kolorowe kredki"
* kategoria 5 latek solista: Amelia Konieczny, piosenka pt. "Zuzia lalka nieduża"

GRATULACJE dla dziewczynek za piękne wystepy i odwagę. Byłyście SUPER!!!!
Podziekowania również dla rodziców za pomoc w przygotowaniu dziewczynek do przeglądu. DZIĘKUJEMY!

Komunikat prasowy

AktualnościFundacja Aby żyć przypomina : szczepienia mogą uchronić dzieci przed groźną chorobą pneumokokową!www.abyzyc.pl

Dzień Edukacji Narodowej

PodziękowaniaSkładamy serdeczne podziękowania Dzieciom wraz z Rodzicami za piękne życzenia, miłe słowa i kwiaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

UroczystościJuż niedługo nasze Pasowanie. Biedronki - 27 października godz. 16.00, Słoneczka 28 października godz. 16.00

IV charytatywny marszobieg ArcelorMittal Poland

Aktualności"SŁONECZKA" wzięly udział w IV charytatywny marszobiegu ArcelorMittal Poland

Dzień Chłopaka

AktualnościW piątek, 30.09.2016, obchodzimy w przedszkolu Dzień Gentelmena i Damy. Chłopcy przychodzą ubrani w koszule, krawaty lub muszki, a dziewczyny sukienki.