-> Najnowszy użytkownik: ilona

PodziękowaniaSkładam serdeczne podziękowania:
- Radzie Rodziców za zorganizowanie zabawy karnawałowej w dniu 26 luty 2011r.
- wszystkim rodzicom za przekazane nagrody oraz przygotowanie wypieków
- sponsorom za ufundowanie nagród.

Powitanie

AktualnościSerdecznie witamy na naszej stronie Internetowej przedszkola po długiej przerwie. Zapraszamy rodziców do rejestracji.

Zebranie rodziców

AktualnościUWAGA! W DNIU 14 CZERWCA (poniedziałek) o godz.17;00 odbędzie się zebranie rodziców. Porządek spotkania:
1. Omówienie organizacji wycieczek przedszkolnych, zapoznanie rodziców z kartą i harmonogramem wycieczek.
2. Krótka prezentacja na temat "Kształtowania nawyków prozdrowotnych u dzieci".
Serdecznie zapraszam. A.W. (Patrz Linki dla rodziców)

Dzień Dziecka

AktualnościZ okazji "Dnia Dziecka" życzę wszystkim dzieciom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej! WTOREK 1 CZERWCA
w naszym przedszkolu
"DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO" gry i zabawy sportowe na placu przedszkolnym oraz biegi w pobliskim parku. Czekają na Was nagrody i mnóstwo wspaniałej zabawy.
Rodziców proszę o przygotowanie odpowiedniego stroju dla dzieci (obuwie, czapki, kurteczki bądź dresy oraz chusteczki do nosa).

Dzień Matki

Aktualności"Życzę Ci Mamo stu lat życia w uśmiechu i radosnych oddechów, milion chwil bez złości i wszelkiej pomyślności".
Najgorętsze życzenia z okazji "Dnia Matki" pragną złożyć wszystkie Przedszkolaki swoim kochanym Mamom w dniu 27 maja o godz. 14;00 w naszym przedszkolu. Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! W DNIU 27 MAJA W GODZINACH DOPOŁUDNIOWYCH ODWIEDZI NAS FOTOGRAF, WYKONA ZDJĘCIA DO TABLO.

Ogólnopolska akcja "Polska biega"

AktualnościW dniu 7 maja 2010 r. Przedszkolaki uczestniczą w akcji "Polska biega" . Przedszkolaki pobiegną na dystansie 500 metrów na boisku sportowym w Żyrowej. Będą niespodziank i nagrody. Bieg odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych.
Dzieciakom życzymy dobrej pogody i wspaniałej zabawy.

Wigilia

Aktualności
W dniu 22 grudnia 2009 roku w przedszkolu odbędzie się "Wigilia" dla dzieci. Przedszkolaki przełamią się opłatkiem i złożą sobie świąteczne życzenia.
Na godzinę 13.30 zapraszamy wszystkich Rodziców na"Jasełka" i wspólne kolędowanie.

Mikołaj

Aktualności
W dniu 7 grudnia Przedszkolaków odwiedzi św. Mikołaj z pełnym workiem prezentów i ......niespodzianką. Dzieciom życzę dużo radości i niezapomnianych chwil spędzonych z dostojnym gościem. A.W.

Teatr Lalek

AktualnościW dniu 2 grudnia 2009r o godz. 8;00, gościmy w przedszkolu "Teatr Lalek PINOKIO" z Nowego Sącza. Dzieci obejrzą przedstawienie pt. "Porwanie Księżniczki".
Informacji o działalności teatru można uzyskać na stonie internetowej:www.pinokio.sacz.pl

Zajęcia otwarte

26 listopada o godz. 16.00 w grupie Starszaków odbędzie się popołudniowe spotkanie:
"Dziecko - Rodzic - Nauczyciel"
z okazji Andrzejek pod hasłem "Andrzejkowe zabawy".
Chętnych rodziców zapraszamy!

Konkursy

AktualnościW dniu 14 listopada 2009r nasze przedszkolaki brały udzial w "XI Miejsko - Gminnym Festiwalu Piosenki PRZEDSZKOLAK 2009" w MGOKSiR w Zdzieszowicach.
W kategorii Duety 5 latki - Marta Steindor i Dariusz Dreszer za wykonanie piosenki pt. "Koncert w przedszkolu" uzyskali I miejsce.
W kategorii 4 latki - soliści - Rafał Tomeczek zaśpiewał piosenkę "Kasztanki" i otrzymał II miejsce
W kategorii 6 latki - zespoły - Dawid Pełka, Robert Rosoł, Florian Stosiek za wokalno-ruchową prezentację piosenki "Sport to zdrowie" otrzymali I miejsce.
W kategorii "Piosenka Śląska" -Oriana Giersztof, Adam Kilisz - za wykonanie utworu "Poszła Karolinka" otrzymali I miejsce.
Gratulacje! Gratulacje! Gratulacje!
Składam serdeczne podziękowania Rodzicom za przygotowanie dzieci, pomoc i opiekę podczas konkursu.