-> Najnowszy użytkownik: lenakorz14

Wigilia

Aktualności
W dniu 22 grudnia 2009 roku w przedszkolu odbędzie się "Wigilia" dla dzieci. Przedszkolaki przełamią się opłatkiem i złożą sobie świąteczne życzenia.
Na godzinę 13.30 zapraszamy wszystkich Rodziców na"Jasełka" i wspólne kolędowanie.

Mikołaj

Aktualności
W dniu 7 grudnia Przedszkolaków odwiedzi św. Mikołaj z pełnym workiem prezentów i ......niespodzianką. Dzieciom życzę dużo radości i niezapomnianych chwil spędzonych z dostojnym gościem. A.W.

Teatr Lalek

AktualnościW dniu 2 grudnia 2009r o godz. 8;00, gościmy w przedszkolu "Teatr Lalek PINOKIO" z Nowego Sącza. Dzieci obejrzą przedstawienie pt. "Porwanie Księżniczki".
Informacji o działalności teatru można uzyskać na stonie internetowej:www.pinokio.sacz.pl

Zajęcia otwarte

26 listopada o godz. 16.00 w grupie Starszaków odbędzie się popołudniowe spotkanie:
"Dziecko - Rodzic - Nauczyciel"
z okazji Andrzejek pod hasłem "Andrzejkowe zabawy".
Chętnych rodziców zapraszamy!

Konkursy

AktualnościW dniu 14 listopada 2009r nasze przedszkolaki brały udzial w "XI Miejsko - Gminnym Festiwalu Piosenki PRZEDSZKOLAK 2009" w MGOKSiR w Zdzieszowicach.
W kategorii Duety 5 latki - Marta Steindor i Dariusz Dreszer za wykonanie piosenki pt. "Koncert w przedszkolu" uzyskali I miejsce.
W kategorii 4 latki - soliści - Rafał Tomeczek zaśpiewał piosenkę "Kasztanki" i otrzymał II miejsce
W kategorii 6 latki - zespoły - Dawid Pełka, Robert Rosoł, Florian Stosiek za wokalno-ruchową prezentację piosenki "Sport to zdrowie" otrzymali I miejsce.
W kategorii "Piosenka Śląska" -Oriana Giersztof, Adam Kilisz - za wykonanie utworu "Poszła Karolinka" otrzymali I miejsce.
Gratulacje! Gratulacje! Gratulacje!
Składam serdeczne podziękowania Rodzicom za przygotowanie dzieci, pomoc i opiekę podczas konkursu.

Pasowanie na Przedszkolaka

AktualnościSerdecznie zapraszamy rodziców na: "Pasowanie na Przedszkolaka" w piątek 23 października 2009r
- o godz. 15;00 w grupie młodszej "Pszczółki"
- o godz. 16;00 w grupie starszej "Wiewiórki"

Dzień Edukacji Narodowej

PodziękowaniaSkładam serdeczne podziękowania pani Dominice za przygotowanie uroczystości z okazji Święta Edukacji Narodowej.
Dyrektor PP w Żyrowej A.W.

Dla Rodziców

PodziękowaniaPragniemy gorąco podziękować wszystkim rodzicom za pamięć, serdeczne życzenia oraz przygotowanie dzieci do obchodów uroczystości Dnia Edukacji Narodowej.
A.W

Dzień Edukacji Narodowej

AktualnościW dniu 14.10.2009 grupa "Wiewiórek" z wychowawczynią panią Dominiką oraz grupa "Pszczółek"z panią Anią W. zaprezentowały program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Życzenia zadedykowano wszystkim pracownikom przedszkola.
Po części oficjalnej, dzieci wręczyły paniom własnoręcznie wykonane laurki i prezenty-"Jabłuszkowe ludki" ("Wiewiórki"), kolorowe listki i malowane szklane kubki z imienną dedykacją dla każdej Pani ("Pszczółki")

Dzień Edukacji Narodowej

PodziękowaniaBurmistrz Zdzieszowic w imieniu własnym i wszystkich mieszkańców gminy złożył serdeczne podziękowania Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i Pracownikom Publicznego Przedszkola w Żyrowej "za wytrwałość, cierpliwość i miłośc okazywaną dzieciom" wraz z życzeniami zdrowia i zadowolenia z wykonywanej pracy"

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ