-> Najnowszy użytkownik: Zaneta

07-12-2015 14:41
Ślicznie dziękuję w imieniu Dzieci Pani Agacie Wowra za 33 słodkie przytulanki uszyte przez nią naszym przedszkolaczkom na Mikołajki!!!

Aktualności13 grudnia tj. wtorek przedszkolaki będą piekły pierniki. Prosimy aby dzieci przyniosły na wtorek fartuszki oraz jedną foremkę do wykrawania pierników (podpisaną). Dziękujemy

Przegląd Piosenki i Poezji Niemieckojęzycznej

Konkursy8 grudnia odbył się VI Przegląd Piosenki i Poezji Niemieckojęzycnej o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorem przeglądu było nasze przedszkole.

Nasze przedszkole reprezentowałi:
* kategoria 4 latek duet: Eryk Nocoń i Kaja Jakubowska, wiersz pt. "Ist das ein Nikolaus?"
* kategoria 5 latek solista: Karolina Hanko, kolęda pt. "Leise rieselt der Schnee"

Gratualcje dla naszej repreznatacji za piękne wykonanie utworów w języku niemieckim. BRAWO!!!!

Brawa rónież dla Marcina Kilisz oraz Michała Majnusz, którzy przywitali naszcyh gości w języku niemieckim.

Dziekujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do przeglądu oraz Pani Magdalenie i Tomaszowi Jakubowski za pomoc w zrobieniu dekoracji na przegląd. DZIĘKUJEMY!

Przegląd Pisoenki PRZEDSZKOLAK 2016

Konkursy25 listopada w Kinie w Zdzieszowicach odbył się XVIII Przegląd Piosenki PRZEDSZKOLAK 2016. Nasze przedszkole reprezetowały:
* kategoria 4 latek duet: Alexandra Langer i Amelia Majba, piosenka pt. "Kolorowe kredki"
* kategoria 5 latek solista: Amelia Konieczny, piosenka pt. "Zuzia lalka nieduża"

GRATULACJE dla dziewczynek za piękne wystepy i odwagę. Byłyście SUPER!!!!
Podziekowania również dla rodziców za pomoc w przygotowaniu dziewczynek do przeglądu. DZIĘKUJEMY!

Komunikat prasowy

AktualnościFundacja Aby żyć przypomina : szczepienia mogą uchronić dzieci przed groźną chorobą pneumokokową!www.abyzyc.pl

Dzień Edukacji Narodowej

PodziękowaniaSkładamy serdeczne podziękowania Dzieciom wraz z Rodzicami za piękne życzenia, miłe słowa i kwiaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

UroczystościJuż niedługo nasze Pasowanie. Biedronki - 27 października godz. 16.00, Słoneczka 28 października godz. 16.00

IV charytatywny marszobieg ArcelorMittal Poland

Aktualności"SŁONECZKA" wzięly udział w IV charytatywny marszobiegu ArcelorMittal Poland

Dzień Chłopaka

AktualnościW piątek, 30.09.2016, obchodzimy w przedszkolu Dzień Gentelmena i Damy. Chłopcy przychodzą ubrani w koszule, krawaty lub muszki, a dziewczyny sukienki.

Fotograf

AktualnościW dniu 29.09.2016 tj. czwartek, nasze przedszkole odwiedzi fotograf.

TYDZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

AktualnościZapraszamy do GALERII ZDJĘĆ, gdzie można zobaczyć krótką foto-relację z tygodnia przedszkolaka.
TYDZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dzień Szalonej Fryzury

PodziękowaniaDziękujemy pani Angelice Knop (fryzjer w Studiu Fryzjerstwa i Wizażu "Marilyn" w Zdzieszowicach) za zapoznanie dzieci z zawodem FRYZJERA, jego akcesoriami oraz wspaniałe szalone fryzury.

Dziekujemy również pani Karolinie Kauczor oraz pani Natalii Miedza za zrobienie dzieciom szalonych fryzur oraz za podarowane gumeczki i spineczki.

! ! ! D Z I Ę K U J E M Y ! ! !